Contact opnemen

met Senior Actief

Contact 

Wil je contact opnemen met het gehele bestuur?

Mail dan naar bestuur@senioractief.com

 

Adreswijziging, wijziging bankrekeningnummer of andere wijzigingen in persoonsgegevens graag zo spoedig mogelijk doorgeven aan het secretariaat@senioractief.com

Hier kun je ook terecht voor vragen over de ledenpas. 

Bestuur

Henry Aleven

Dijkweg 11

6905 BA Zevenaar

06-53945510

Voorzitter

henry@senioractief.com

Eef Koenders

Oud-Zevenaarseweg  86

6905 AP Zevenaar

0316-344511

Secretaris

eef@seniorenactief.com

André Jansen

Slenterweg 28

6905 DP Zevenaar

06-54352374

Waarnemend penningmeester

andre@senioractief.com

Marjan van Heugten-Scholten

Slenterweg 23

6905 DN Zevenaar

0316-264235

Lief & Leed

marjan@senioractief.com

Dorothé Peters

St. Annastraat 18

6905 AX Zevenaar

0316-525443

Lief & Leed

dorothe@senioractief.com

Ria Lentjes-Ariës

Slenterweg 26

6905 DP Zevenaar

0316-526657

Activiteitencommissie

ria@senioractief.com

Marian Godschalk-van Haeren

Martinusweg 21

6905 AR Zevenaar

06-36025157

Activiteitencommissie

marian@senioractief.com

Lid worden

Wil je lid worden van Senior Actief?

Klik dan op onderstaande knop.





Privacybeleid 

Wil je meer weten over het privacybeleid van KBO-PCOB en Senior Actief?

Klik dan op onderstaande knop.





Interessante sites 

Ben je op zoek naar interessante sites?

Klik dan op onderstaande knop.





Lief en Leed

Graag schenken wij, als bestuur van Senior Actief, wat extra aandacht aan een persoonlijke gebeurtenis zoals een bijzondere verjaardag of een huwelijkfeest. Maar ook bij ziekte of in tijden van verdriet willen wij graag van ons laten horen.

Voor en met elkaar, dat staan we voor! Daarom de volgende vraag: is er iemand waarvan je vindt dat hij of zij een kaartje verdient of op een andere manier in het zonnetje gezet mag worden? Laat het ons weten!

Stuur een mailtje naar bestuur@senioractief.com. Vermeld daarbij de naam van de betreffende persoon, met daarbij de reden waarom je hem of haar aanmeldt.

Ons mailadres is:  bestuur@senioractief.com


Copyright © 2016 Senior Actief   --- Wepdiezainer ---